Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho střediska je společný – všichni se tak alespoň jednou ročně potkají na 16 dní v přírodě.

Foto: Anna Heráňová – Rézi

Termín: 28. června – 13. července 2024

Místo: tábořiště Střela, nedaleko Rabštejna nad Střelou

Cena: 4500 Kč

Jak se přihlásit: do 26. května 2024 vyplňte a po dítěti pošlete vytištěnou přihlášku, nebo ji vedoucímu oddílu zašlete e-mailem (dle domluvy s jednotlivými oddílovými vedoucími)

Kdy nás navštívit: Přidejte se na stavění či bourání tábora!

• Práce bude dostatek v různých podobách a náročnosti (de/montáž staveb, stěhování materiálu, vy/balení kuchyně aj.).
  • Dobrovolníci, kteří se chtějí zúčastnit, mohou pro bližší informace kontaktovat buď vedení tábora (níže), nebo jednotlivé oddílové vedoucí.

Návštěvní dny na táboře nemáme. Příjezdy rodičů nabourávají program a zbytečně rozrušují děti. Všichni rodiče v pokynech k táboru obdrželi adresu, na kterou je možné psát dopisy. V případě nutnosti kontaktujte vedení tábora:

Vedoucí tábora: Jakub Kořínek (+420 602 393 155)
Zástupkyně vedoucího tábora:

Foto: Anna Heráňová – Rézi

Na co se děti mohou těšit:

• Oddílové i mezioddílové aktivity
  • Tábornické dovednosti
  • Táborové ohně
  • Každodenní pohyb
  • Koupání v řece
  • Dva celodenní výlety

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Co s sebou: Co s sebou dítě potřebuje na tábor? Dozvíte se zde.

Nezapomeňte si zabalit vše potřebné! Foto: Patrik Šimr – Hombré